Super Erecta draadstelling van Metro in chroom met verstelbare legborden

Als er geen vloer over is, blijft de muur: Super Erecta van Metro als Smart Wall voor de kleine werkplek

Metro
Metro
Metro Meest gekozen configuratie
€ 2.200

U heeft het meubel. Nu het project.

Op maat: afmetingen, kleuren, afwerkingen

In een flexkantoor met acht bureaus op de vloer van zes is de muur de enige plek die niemand claimt. Metro heeft daar een antwoord voor binnen Super Erecta: Smart Wall, letterlijk de slimme wand. Twee steunbuizen aan twee muursteunen, daartussen een raster, en op dat raster de rest: een rooster als legbord, een kantelbaar blad voor catalogi, een monitorblad op ooghoogte, drukhaken die zonder gereedschap verhuizen en een mandje voor wat anders op het bureau slingert. Het is dezelfde logica als de vrijstaande stelling, maar dan tegen een wand van tachtig centimeter breed.

Wie meer vloer heeft, krijgt het volledige systeem: draadlegborden van zwaar koolstofstaal, 363 kg per bord tot 1219 mm lengte, ribben van voor naar achter zodat dozen schuiven, staanders met groeven om de 25 mm waarin een conische hulsmof zonder gereedschap vastklikt. Op steelwielen wordt de eenheid een wagen, als Erecta gaat ze het huis en de bibliotheek in, in halfmat zwart valt ze weg; verder Super Wide met 760 en 914 mm diepte, beveiligingsmodules met schuifdeur, ESD-uitvoeringen voor de elektronica, epoxy Metroseal met Microban voor vochtige ruimtes en de accessoires JOINT. La Mercanti tekent per Nederlandse werkplek wat aan de wand komt en wat de vloer houdt.

Technische informatie op basis van de door de fabrikant verstrekte gegevens.

Collectie: Super Erecta, draadstelling van staal
Fabrikant: Metro (InterMetro Industries), Wilkes-Barre, Pennsylvania — made in USA
Materiaal: zwaar koolstofstaal of roestvast staal type 304; draadlegborden met ribben van voor naar achter, van alle kanten beladen
Opgegeven afwerkingen: Super Erecta Brite en chroom voor droge opslag; Metroseal-epoxy groen of grijs met antimicrobiële Microban-bescherming voor corrosieve ruimtes; rvs 304; epoxykleuren voor presentatie; halfmat zwart (Super Erecta Black)
Legborden: dieptes 355, 457, 610, 760 en 914 mm; lengtes van 457 tot 1829 mm; werkelijke lengte 3,2 mm korter dan nominaal, werkelijke diepte 3,2 mm groter
Draagvermogen per legbord (gelijkmatig verdeeld): 363 kg tot 1219 mm lengte; 272 kg vanaf 1370 mm
Draagvermogen per eenheid: 907 kg vrijstaand; op wielen driemaal het draagvermogen van één wiel, tot 453 kg
SiteSelect-staanders: groeven om de 25 mm, genummerd om de 50 mm, dubbele groef om de 203 mm; vrijstaand 187 tot 2450 mm met stelbout; voor steelwielen 349 tot 2181 mm; voor platformwagens en wasstraten; op maat gezaagd op aanvraag
Verstelling: om de 25 mm over de volle hoogte van de staander
Hulsmoffen: kunststof, bij elk legbord geleverd; aluminium voor zwaar mobiel gebruik; met rvs C-ring voor wasstraten boven 93 °C en autoclaaf
Voeten: stelbout met 13 mm slag; voetplaten van zink of rvs om aan de vloer te bouten (+3 mm)
Uitbreiding: S-haak om een eenheid met slechts twee staanders aan te bouwen, twee per niveau
Smart Wall: paar steunbuizen, paar muursteunen, raster, roosterblad, kantelbaar blad, monitorblad, paar legbordsteunen, drukhaken, mandje
Andere uitvoeringen in de familie: wagens en stellingen op wielen; Erecta voor huis en bibliotheek; Super Wide 760 en 914 mm diep; SlideSecure-beveiligingsmodules met schuifdeur; ESD-stellingen en -wagens; accessoires JOINT (hangmand, toetsenbordlade van ABS, houten blad, stapelbare laden, bakken met glasdeur)
Garantie: 12 jaar tegen roest en corrosie op Metroseal-afwerkingen, opgegeven door Metro

La Mercanti Srl — uw partner voor design- en contractprojecten sinds 1997.
San Benedetto del Tronto (AP), Italy · +39 0735 753833 · info@lamercanti.com
Levering, offertes, specificaties en projectondersteuning in Nederland en wereldwijd.

Veelgestelde Vragen

Waarom is het legbord in werkelijkheid 3,2 mm korter?
Metro geeft het op de specificatie aan: de werkelijke lengte is 3,2 mm korter dan de nominale maat, de werkelijke diepte 3,2 mm groter. Een legbord van nominaal 1219 mm meet 1215,8. Bij een rij eenheden naast elkaar is dat het verschil tussen passen en klemmen.
Bestaat Super Erecta ook voor thuis?
Ja, als Erecta: hetzelfde principe uit de jaren vijftig als boekenkast en woonstelling, in chroom of halfmat zwart. De brochure van Metro laat privébibliotheken en ateliers zien waarin het draad de boeken laat zien en zichzelf niet.
Zijn er diepere legborden voor grote dozen?
Ja, Super Wide: 760 en 914 mm diep, met hetzelfde draagvermogen per bord als de rest van het systeem. Metro tekent erbij aan dat de hoogste staander van 2450 mm niet thuishoort op eenheden van minder dan 610 mm diep.
Waar wordt Super Erecta gemaakt?
In Wilkes-Barre, Pennsylvania, waar Louis Maslow in 1929 de fabriek voor keukenaccessoires van staaldraad oprichtte die InterMetro Industries werd. De specificatiebladen dragen de vermelding printed in USA.
Is er een afsluitbare versie?
Ja: de beveiligingsmodules SlideSecure met schuifdeur, vrijstaand of op wielen, in chroom, Metroseal of rvs. Dezelfde staanders en legborden, met een deur ervoor voor wat niet mag verdwijnen.

Hoe u een Super Erecta-rij laat groeien zonder de eerste eenheid uit elkaar te halen

Vijf stappen om aan een bestaande Super Erecta stelling een module toe te voegen, met twee staanders, S-haken en waar nodig op maat gezaagde staanders van Metro.

Meet de resterende wandlengte
Reken met de werkelijke bordmaat, 3,2 mm korter dan nominaal. Blijft er minder over dan een standaardlengte, dan levert Metro op maat gezaagde staanders en kortere borden.
Bestel twee staanders, niet vier
De nieuwe module leunt aan één kant op de bestaande staanders. De twee nieuwe staanders krijgen dezelfde hoogte en afwerking als de rij die er al staat.
Twee S-haken per niveau
Op de gedeelde staanders hangt de S-haak in de groef waar de bestaande hulsmof al zit; op de nieuwe staanders klikt een hulsmof op hetzelfde groefnummer.
Laat het bord zakken
Het nieuwe legbord gaat er met de haakzijde eerst in en zakt op de nieuwe hulsmoffen. Onder belasting klemt het zich vast, net als elk ander bord.
Stel af en laat La Mercanti de lijst maken
Draai de twee nieuwe stelbouten bij en controleer de rij met een waterpas. La Mercanti berekent haken, staanders en eventueel zaagwerk uit het aantal niveaus en de bestaande afwerking.