Vergadertafel Euclideo van i4Mariani in gelakte uitvoering

Elke RAL-kleur op een vergadertafel van vijf meter dertig: Euclideo

i4Mariani

Ferruccio Laviani

Alleen vergadertafel
Euclideo Het meubel dat de ruimte maakt Alleen vergadertafel
€ 66.700

Van ons designteam in Italië — binnen 24 uur

Projectvoorwaarden voor bedrijven, professionals en ontwerpbureaus

Vergadertafels worden zelden in kleur besteld, en dat komt meestal doordat de fabrikant maar vier lakken voert. Bij Euclideo is het blad leverbaar gelakt in een RAL-kleur — dezelfde codering waarmee wanden, kozijnen en systeemplafonds worden uitgeschreven. De tafel hoeft zich dus niet aan een meubelpalet aan te passen, maar aan het bestek van het gebouw.

Daarnaast blijven de twee andere wegen open: gefineerd hout of een met leer beklede plaat. Het blad meet 530 of 350 bij 180 centimeter en heeft in het midden een doorsnede van 27; het onderstel van 90 bij 90 kan dezelfde RAL-kleur krijgen of juist niet. Ontwerp Ferruccio Laviani, 2024. La Mercanti legt de kleurcode vast in de opdrachtbevestiging, zodat de tafel matcht met wat er al besteld is.

Technische informatie op basis van de door de fabrikant verstrekte gegevens.

Collectie: Euclideo, vergadertafel
Fabrikant: i4Mariani
Ontwerp: Ferruccio Laviani, 2024
Blad, afwerkingen: gefineerde spaanplaat · gelakt in een RAL-kleur · melamineplaat bekleed met zadelleer of leer
Bladen: 530 × 180 cm (EUCLIDD1920) en 350 × 180 cm (EUCLIDD1921)
Doorsnede blad: 27 cm in het midden, taps naar de rand
Onderstel: 90 × 90 cm, hoogte 49 cm (EUCLIDD1923)
Onderstel, opbouw: stalen constructie bekleed met 4 spaanplaatpanelen, gefineerd, RAL-gelakt of met leer bekleed
Opbouw: onderstel en blad zijn afzonderlijke artikelen
Constructie: het blad rust op een zwart gelakt stalen frame dat aan het onderstel is bevestigd
Onder het blad: afdekelement van aluminium, bekleed met zadelleer of leer
Stiksels: alleen in de zadelleerversie
Standaardfineer: ebbenhoutsoort; andere afwerkingen op aanvraag
Bekleding: 60 soorten zadelleer, ruim 100 soorten leer
Stoelen uit de catalogus: Wing fauteuils, ontwerp Luca Scacchetti

La Mercanti Srl — uw partner voor design- en contractprojecten sinds 1997.
San Benedetto del Tronto (AP), Italy · +39 0735 753833 · info@lamercanti.com
Levering, offertes, specificaties en projectondersteuning in Nederland en wereldwijd.

Veelgestelde Vragen

In welke kleuren is het blad leverbaar?
In een RAL-kleur: het datablad noemt de RAL-codering en niet een beperkt huispalet. Daarmee kan de tafel aansluiten op kleuren die elders in het gebouw al zijn vastgelegd.
Kan het onderstel dezelfde kleur krijgen?
De vier panelen van het onderstel zijn eveneens RAL-gelakt leverbaar. Omdat onderstel en blad afzonderlijke artikelen zijn, kan de kleur samenvallen of bewust verschillen.
Gaat er iets verloren ten opzichte van fineer?
Het zijn twee verschillende bladopbouwen: gefineerde spaanplaat voor hout, dezelfde plaat gelakt voor kleur. De keuze gaat over uitstraling, niet over kwaliteitsniveau.
Hoe wordt de kleur vastgelegd in de order?
Met de RAL-code, schriftelijk in de opdrachtbevestiging. Een kleurnaam of een beeldschermweergave is daarvoor niet voldoende.
Is een monster mogelijk voor de gelakte uitvoering?
Ja. De kosten van monsters worden bij orderbevestiging volledig verrekend, en bij een blad van vijf meter dertig loont het om de tint in de zaal zelf te beoordelen.

Zo bestelt u een gelakte vergadertafel op kleur

Vijf stappen om de tafel te laten aansluiten op wat al besteld is.

Zoek de kleur van het gebouw op
Wanden, kozijnen en plafonds hebben al een code. Begin daar en niet bij een meubelpalet.
Leg de RAL-code vast
Eén code in de order voorkomt discussie bij levering.
Beslis over het onderstel
Dezelfde kleur laat het volume wegvallen, een andere maakt er een tweede element van.
Vraag een monster aan
Beoordeel de tint onder de verlichting van de vergaderzaal; de kosten worden bij orderbevestiging volledig verrekend.
Zet de afspraak op papier
Kleurcode, blad, onderstel en maat in dezelfde bevestiging. La Mercanti stemt dat af met de fabrikant.

Wellicht ook interessant